Kodėl verta pirkti polizinginiai.lt ?

Priešingai nei daugelis kitų tarpininkų, padedančių rasti naujus šeimininkus naudotiems automobiliams, www.polizingiai.lt nesibaido atsakomybės ir savo klientams suteikia garantijas.


Tai reiškia, jog:

  • Visi polizinginiai automobiliai, stovintys mūsų aikštelėje, yra praėjętrijų pakopų patikrą – mūsų autoserviso specialistų apžiūrą, bandomąjį važiavimą ir patikrą Valstybiniame techninės apžiūros centre. Plačiau: https://www.polizinginiai.lt/lt/patikra.

  • Kiekvienam Jūsų įsigytam automobiliui suteikiame 6 mėnesių arba 6.000 km (priklausomai nuo to, kuri riba bus pasiekta greičiau) variklio ir pavarų dėžės garantiją. (Garantija netaikoma natūraliai besidėvinčioms dalims, tokioms kaip sankaba, suodžių (DPF) filtras ir kita.

 

Savo klientų patogumui siūlome papildomas paslaugas:

 

  • Konsultuojame - jei neapsisprendžiate, kokį automobilį pirkti, mūsų konsultantai padės priimti tinkamą sprendimą, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes.

  • Galimybė išbandyti automobilį sudarant mėnesio nuomos sutartį. Jei automobilis tinkamas ir ketinate jį pirkti, nuomos kaina įskaičiuojama į automobilio pradinę įmoką.

  • Galimybė automobilį rezervuoti. Sumokėjus 200 eurų avansą transporto priemonę galite rezervuoti 14‘ai dienų.

  • Galimybė atsiskaityti Jums patogiu būdu.Už patikusį automobilį atsiskaityti galėsite grynais, pavedimu arba sudarius lizingo sutartį su Jūsų pasirinkta lizingo bendrove.

  • Autoservisas ir plovykla. Šiuo metu turime dvi aptarnavimo vietas – Vilniuje bei Marijampolėje – garantuojame savo klientams profesionalią automobilių priežiūrą ir ateityje. Tad galite būti ramūs, kad įsigiję automobilį iš mūsų - atsiimsite jį blizgantį ir techniškai tvarkingą.

  • Autobolio pristatymas į kitą miestą. Jeigu negalite atvykti atsiimti automobilio į mūsų aikštelę - jį galime pristatyti į Jūsų pasirinktą vietą. Už šią paslaugą taikomas papildomas mokestis.

 

Vertiname savo klientus, todėl perkantiems iš mūsų, dovanojame automobilio valstybinę techninę apžiūrą bei automobilio teisinę registraciją su valstybiniais numeriais.

 

Užsinorėjote vairuoti polizinginį automobilį? O gal lieka neatsakytų klausimų?

 

Krepkitės: https://www.polizinginiai.lt/lt/kontaktai


Apie naujausius automobilius sužinokite pirmas!